Stwórz własną społeczność   Szkoła w Obrowie   Rejestracja Zaloguj się

Plan lekcji, II semestr

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły łączą się w bólu po przedwczesnym, tragicznym odejściu naszej absolwentki Beaty Kukułki.

KOMUNIKAT

Dyrekcja Zespołu Szkół w Obrowie poszukuje kontaktu z członkami rodziny byłego kierownika szkoły z lat 1945 i 1946 p. Anzelma Lulińskiego, telefon do szkoły 56 674 70 30.

WITAMY NA STRONIE
ZESPOŁU SZKÓŁ im. JANA PAWŁA II W OBROWIE

Obrowo leży przy drodze krajowej nr 10 łączącej Toruń z Warszawą.
      Zespół Szkół w Obrowie jest obecnie największą placówką oświatową na terenie gminy wśród 7 działających szkół.
      Szkoła już od kilkudziesięciu lat cieszy się uznaniem mieszkańców, jest to placówka przyjazna uczniom, w której panuje klimat życzliwości. Uczniowie mają możliwość udziału w wielu formach pracy pozalekcyjnej takich jak koła przedmiotowe, sportowe, artystyczne. Wydawana jest gazetka szkolna.
      Szkoła umożliwia sukces każdemu uczniowi na miarę jego możliwości, skutecznie przygotowuje do Sprawdzianu na koniec Szkoły Podstawowej oraz Egzaminu Gimnazjalnego, wyposaża absolwenta w umiejętności, które pozwolą mu zaistnieć w dorosłym życiu.

Dodał: ZS Obrowo 2013-02-06 08:31
Konkurs matematyczny dla klas 5
5 lutego 2013 r. odbyła się druga edycja Konkursu Matematycznego dla kas 5 szkoły podstawowej. Wzięło w nim udział 8 uczniów z klasy 5a i 5b, którzy walczyli o zwycięstwo indywidualne jak i kasowe. Głównym celem konkursu było upowszechnianie i uatrakcyjnianie wiedzy matematycznej wśród uczniów. Wszyscy uczestnicy podeszli z ogromnym zaangażowaniem i ambicją do zadań konkursowych. Po zaciętej walce I miejsce dla swojej klasy wywalczyli uczniowie klasy 5a.

Dodał: ZS Obrowo 2013-01-30 08:23
Wycieczka do kina i oceanarium
Dziesiątego stycznia uczniowie klasy I A i I C gimnazjum razem z opiekunkami – p. A. Rozwadowską i p. M. Trawińską odwiedzili toruńskie Centrum Handlowe „Plaza”, gdzie skorzystali z oferty filmowej „Ciemna City” i atrakcji oceanarium. Druga część wycieczki cieszyła się większym zainteresowaniem ponieważ oprócz informacji na temat flory i fauny mórz i oceanów świata, uczniowie mieli możliwość poznać wyjątkowe minerały. Przewodnicy oprowadzający młodzież, w sposób wyczerpujący odpowiadali na wszystkie zadawane pytania.

Dodał: ZS Obrowo 2013-01-28 13:51
"Dłużej żyjemy, bo więzi budujemy"
Młodzież z naszej szkoły od stycznia uczestniczy w projekcie "Dłużej żyjemy, bo więzi budujemy". Jest to przedsięwzięcie dla osób młodszych - juniorów oraz osób starszych - seniorów. Szczegóły projektu znajdują się na gminnym blogu, który jest dostępny pod adresem: www.gminaobrowo.bloog.pl.
ZALOGUJ SIĘ

Nazwa

Załóż konto
Zapomniałem nazwę / hasło